affected zone tactics header

AFFECTED ZONE TACTICS

1jsijbsk42Affected Zone Tactics to darmowa gra MMO PVP online, w której weźmiesz udział w niesamowitych walkach podzielonych na taktyczne rundy. W tej strategicznej grze wcielisz się w rolę dowódcy niewielkiej grupy najemników, który odważył się wkroczyć do tajemniczego równoległego świata w poszukiwaniu zasobów. Będziesz musiał udowodnić swój spryt i talent strategiczny, aby pokonać innych graczy. Weź udział w niesamowitych walkach PvP, w których celem jest przejęcie flagi przeciwnej drużyny. Walcz ramię w ramie z Twoimi znajomymi, ciesz się wieloma stylami gry, różnymi rodzajami najemników i systemem taktycznych walk. Nie przegap tego i odkryj możliwości, jakie oferuje Affected Zone Tactics!

W ten wojennej grze free-to-play zmierzysz się z innymi graczami, aby zdobyć ich flagę i wygrać. Dwie drużyny, Alfa i Bravo, zmierzą się w ostrych walkach, podzielonych na rundy. Będziesz musiał wykorzystać pole walki w strategicznych walkach, które oferuje Ci Affrected Zone Tactics i podbić różne obszary dzięki wsparciu Twoich najemników. Utwórz klan i zaplanuj swoje działania z pomocą globalnej mapy.

W tej grze PVP znajdziesz wiele ulepszeń do Twojej dyspozycji. Uzyskaj wyższy szczebel wojskowy, aby ulepszyć Twoje postacie. Im większy szczebel uzyskasz, tym więcej rzeczy będzie dostępne do Twojego użytku, jak na przykład baraki, wyposażenie, broń itp. Twoja kariera stanowi część strategii. Nie zapomnij o strategii Twoich najemników! Będziesz musiał stworzyć drużynę i poddać próbie Twoich żołnierzy. Nie pozwól, aby pozostali w przedziale pierwszej klasy, ponieważ będziesz o wiele silniejszy, jeżeli Twoi żołnierze uzyskają wysoki poziom. Przeanalizuj rodzaje broni i dzięki Twojemu doświadczeniu, stań się ekspertem wojny.

GRAJ TERAZ ZA DARMO!

GRAJ ZA DARMO!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *